Duben 2012


Na jaře léto? V létě zima.

30. dubna 2012 v 7:27 | Lů ;)) |  O admince.
je to vtipný v Praze je 7 hodin a venku je pomalu 30 stupňů :DD
bude zase krásný den. <3

Serte na to

29. dubna 2012 v 18:17 | Lů ;)) |  Život.
je lepší se neohlížet za minulostí a jít prostě dál a koukat do budoucnosti.
V životě nidky není všechno podle toho jak by si to kdo přál.
Sice mi je jenom 15, ale můžu říct, že můj život je skvělý takový jaký je. Sice mi někdy někdo zlomí srdce, ale život jde dál.
Někdy dostanu blbou známku, ale tu si můžu opravit ;)

Ser te na to a užívejte si :P

Vaše trhlá admina.

Nový článek :)

29. dubna 2012 v 17:46 | Lů ;)) |  Život.
Ahoj..

takže po dlouhé době něco z mého života.
poslední dobou se toho hodně stalo - byla jsem přijata na obě střední školy.
1. Obchodní akademie Vinohradská, ale na tu nejdu :D
2. Obchodní akademie Hovorčovická - má vysněná škola.
pak jsme psali asi dalších deset písemek, nechápu máme mít volnější pololetí a furt test sem, tam.
taky jsem měla kluka, kterého jsem chtěla abych s nim mohla jít na Máje na Petřín, ale bohužel jsem se s ním díky jeho kamarádům musela rozejít.
Pak mám taky rozepsané asi tři příběhy - 1. One Direction, 2. Harry Potter, 3. Naruto s kamarádkou.
pak mám napsaných asi pět jednodílovek.
takže pokud někdo budete chtít mohla bych je sem postupně přidávat :))

Bye, Bye :*

Clip

20. dubna 2012 v 22:00 | Lů ;))
Míša) Stála jsem tam a čekala. Kolem bylo tolik lidí, které jsem neznala. Lucy byla, no ani nevím, kde byla. Niall se připravoval. Měla jsem na sobě květinové šaty, co mi dali. Bylo tam hodně kluků, ale ten můj ne. Kluci se za mnou otáčeli, když jsem šla projít. Žádný nebyl tak krásný. Když už jsem konečně uviděla Lucy, vybíhala z takového lesíka. Řekla jsem si, co tam asi dělala, došlo mi to, když za ní vybíhal Harry. Běžela ke mně a usmívala se, jako vždycky. Vypadala šťastně, bylo fajn jí tak zase vidět, je asi vážně dobře, že jsme sem jely. V Praze se smála jenom proto, aby neviděli ostatní, jak trpí. Objal mě. Harry stál za ní. Otočila se. Něco mu řekla a pak se šla převléct. Když vyšla z karavanu, jenom se zírala a nebyla jsem jediná. Všichni se na jednou zastavili a koukali na ní. Nevěděla o co go. Měla na sobě, takové krátké, bleděmodré šaty. Byla úžasná.

Lucy) Když jsem vyšla z karavanu, na jednou na mě začali všichni koukat. Nevím proč. Měla jsem na sobě jenom šaty. Proč takhle nekoukají i na Míšu, jí to taky slušelo. Už aby se začalo natáčet, řekla jsem si. Šla jsem k Míše a táhla jí pryč, ke karavanu kluků. Zaklepala jsem a vešla dovnitř. Bylo to jako venku, zase zírali. "Co vám všem sakra je?", zakřičela jsem. První zareagoval Niall, řekl: "Sluší ti to, tobě taky lásko", otočila jsem se a koukla na Míšu, červenala se, vypadala tak nevině. Byly jsme tam s nimi, než náš zavolali. Nastoupili jsme. Začal nám říkat co a jak. Videoklip se natáček v nějaké vesničce u moře, byla krásná. Video mělo být o tom, že bydlí všichni v té vesnici, znají, nemají tajemství, všechno se hned provalí. Pak tam měla přijet dívka z města se svou kamarádkou (já a Míša). Bylo tam hodně holek, ale Louise a Niall, se zamilují do těch dívek. Zpívají jim, že nejsou supermani, ale můžou být díky nim super lidi. To bude fakt srdcovka, řekla jsem si sama pro sebe. Jenom mi bylo líto, že jeden z těch kluků není Harry, ale mi jsme spolu vlastně ani nechodili, jenom mi dal pusu, stejně proč by chodil s někým jako já a nechce ani vážný vztah, tak co.
Klip se natáčel asi 4 hodiny. Bylo by to dřív, kdyby se Niall a Lucy furt nesmáli. Vypadá to na nové kámoše. Holky celou dobu natáčely ještě video pro holky, jak slíbily. Byli tam i kluci a myslím, že se holky až to uvidí, budou hodně smát.

1D at a party, disappointment, first kiss and best friend

11. dubna 2012 v 15:00 | Lů ;))

1D at a party, disappointment, first kiss and best friend


Začalo se stmívat. Bylo skoro 6 hodin. Holky už měly vše připravené. Jídlo, spaní, zábavu - v tomhle byly fakt dobré. Povídali si o klucích, Niallovi a Harrym. Ví, že to je jako ze snu, ale tenhle sen snad nebude mít špatný konec. Lucy se koukala z okna, viděla asi 20 holek, jak jdou k jejich baráku. Sešly dolů, otevřely dveře. V tom na ně dolehlo šuškání, smích. Bylo to jako v Praze, ale v jiném jazyce s holky, které nedávno poznaly. Byly tam Caroline, Kim, Kate, Mackenzie, Bella, Alice, Milie, Susan, Generie, Olivie, Charlott, Ema, Simon, Lena, Jounie, Melody, Sam, Dellie, Marry, Sonny and Cameron. První na řadu po převlečení do pyžam, kecání a tak dále, přišla flaška. Sesedli se kolem jedné flašky a hrály. První točila Alice a padlo to na Olivii. "Pravda nebo úkol", "Pravda". "Kdo z 1D je podle tebe nejvíc sexy?". " Louise". Točila Olivie a padlo to na Marry: "Pravda x úkol", "úkol". "Předveď Niall jak tančí". Lucy mrkla na Míšu. Marry začala tančit a všechny se začaly smát. Pak dávala úkol Marry Caroline, Caroline Scharlot, Scharlot Milie, Milie Lucy, Lucy si řekla pravdu: "S kým z 1D by, si se vyspala?". "S Harrym". V tom někdo zazvonil. Lucy šla dolů otevřít. Otevřela a stáli tam, 1D. Včele s Harrym. Pozvala je dál. Řekla, ať počkají. Šla na horu. Prohlásila: "Máme pro vás s Míšou překvapení, jelikož mi připadá, že celý večer je o 1D tak tady je máte". Do pokoje vběhlo 5 krásných kluků. Začali What makes you beautiful, pak One thing atd. Lucy usla jako první.
Lucy) Vím, že jsem usla jako první, ale do postele jsem se dostala jak, pronesla na hlas. Do pokoje vešla Míša a řekla, že ji odnesl Harry a pak, že bylo focení a autogramiáda, na které nebyl a byl celou dobu u ní. Bylo asi 6, za chvíli se zase pude do školy. ,,Holky furt spí?" ,, Jo" ,, Měly bysme je vzbudit!" Míša šla dolů. Vytáhla jsem mobil a vytočila jeho číslo. Ozvalo se ,, Prosím?" ,, Ahoj", řekla jsem. Zeptal se, jak sem se vyspala, co se mi zdálo. Řekla jsem ,, Usínalo se mi krásně. A zdálo se mi o tom, že se mnou u postele sedí kluk a jmenuje se Harry", ,, Vážně? Měl bych ho znát? Jestli ti něco udělal, řekni" řekl vtipně. Zasmála jsem se a řekla ,, Dobře, udělal to, že tu se mnou nebyl až do rána, hele kolik telefonních čísel si včera dostal? Hodláš některé z nich napsat?". ,, To je docela vážný zločin, že v noci odešel. A jo dostal jsem jich moc. Ale mě zajímá jiná." ,, Vážně jaká? A jo vynadej si sám sobě." ,, Myslím, že víš. A neboj příště s tebou zůstanu do rána." Řekla jsem, že musím do školy, protože jsem nechtěla vědět, jaká jiná holka se mu líbí. Zavěsili jsme. Ležela jsem chvíli v posteli a koukala do stropu. Nakonec jsem vstala, oblékla se a šla dolů za holkami. Utíká to jako voda.1. Týden pryč, druhý, třetí a videoklip je už za týden. Mezitím mi přišly od holek asi pět e-mailů. Ve škole se to dneska hrozně táhlo. Myslela jsem, že snad dnešek ani neskončí. Dnes jsme už s Míšou dostaly nové učebnice a tak. Šla jsem po škole domů s Míšou. Doma jsem zasedla k notebooku a psala e-mail Verče.
Milá Verčo, jsme tady už s Míšou tři týdny a už si obě zvykáme na čas, klima, lidi a život. Včera jsme měly s novými holky ze školy přespávačku u nás, protože jsme teď na nějaký čas doma samy. Bylo to fajn, ale připadalo mi, že celý večer je, jenom o 1D, kteří tu zpívali. Pak mě Harry uložil do postele. Ráno jsem si s ním psala, a asi se mu líbí jiná holka. Míša a Niall jsou spolu. Hrozně jim to spolu sluší. Videoklip se bude natáčet už za pár dní, strašně se těším. Uděláme ti s Míšou video průvodce. Co florbal? S Martinem ti to klape? Co škola? Co učitelé? Furt prudí? Co život v Praze, jak tam je? Už si mluvila s rodiči. Jinak tě pozdravují 1D a rádi by tě poznali. Řekni, ty víš komu, že jestli nedá aspoň deset gólů, přijedu z Londýna a strčím mu hokejku do zadku.
Pac a pusu Frantálku, opatruj se.)
Dnes je konečně natáčení klipu, je sobota. Počasí je krásné. Videoklip s názvem Save you tonight, bude brzo na světě, tak za 20 hodin. Kluci nás ráno vyzvedli v šest. Je-li, jsme na to místo asi tři hodiny. Řídil Louise. Usnula jsem na Harrym a prospala celou jízdu. Odnesl mě z auta až do druhého auta, které bylo větší. Probudil mě a řekl, že za chvíli budou instrukce. Shodila jsem ze sebe mikinu a šla za ním. Odvedl mě do takového lesíka. Ptala jsem se, proč jdeme sem, když klip se natáčí dolů. Řekl: ,, ty si asi nepochopila, jak jsem ti psal, že mě zajímá jenom jedna holka, asi si nepochopila, koho jsem tím myslel." ,,Koho?", zeptala jsem se. Otočil se, kouknul se mi do očí a řekl "TEBE", zírala jsem na něj. Přitáhl si mě k sobě a políbil mě.

Relationship, sleep, friends, dream

10. dubna 2012 v 14:00 | Lů ;))
Relationship, sleep, friends, dream

Míša) Škola mi připadala tak dlouhá, jediné na co jsem myslela, byl NIALL. Nemyslela jsem na přespání u nás, ani na Prahu, Londýn, kámoše atd. Končně skončila. Byla jsem tak šťastná. Vyběhla jsem ze školy. A stál tam, s tím svým úsměvem. Šla jsem pomalu k němu. Popadl mě do náruče a dal mi pusu na tvář. Strašně jsem se začala červenat. Zeptal se: "Kam půjdeme k tobě? Někam se najíst? K nám?" při posledním slovu se začervenal. Byl tak sladký. Usmála jsem se. Zamumlala jsem třeba k vám. Usmál se taky. Vyrazili jsme. Nenápadně se kouknul na druhou stranu a chytl mě za ruku. (opravdu nový to balící trik). Koukl se mi do očí, přitáhl si mě k sobě a… políbil mě. ÁÁÁ, křičel můj hlas v hlavě. Podlomila se mi kolena. Chytl a znovu mě políbil. Celou cestu jsme si povídali. Holky po ulici po mě házely nenávistné pohledy, ale mě to vůbec nezajímalo. Hlavní bylo, že tu se mnou byl on. Došly k jejich baráku, vůbec nebyl obrovský. Vešli dovnitř. Na pohovce seděli Lou (tak jsme mu říkaly), Liam a Zayn. Usmívali se. Šli jsme z Niallem k němu do pokoje (nemyslete si, že jsme se spolu hned vyspali).
Lucy)) La, la, la. Škola. Bylo to fajn, těším se na to přespání. Ale i tak tu konečně bylo poslední zvonění. Usoudila jsem, že se mi tahle škola líbí. Míša šla první. Proč asi? Protože tam na ní čeká Niall. Niall je super s Blonckou* (* tak jí někdy říkám) se k sobě skvěle hodí. Kašlala jsem na obědy. Vyšla jsem ven. A na jednou jedna holka začala pištět: "Harry, je tu Harry Styles, ó bože on je tady" ohlídla jsem se. A on tam fakt stál. Nahodil ten svůj úsměv a koukal na mě. Mezitím se k němu seběhly Fanynky. Koukala na něj jak tam mezi nimi stojí, podepisuje se jim, fotí se s nimi. Usmála jsem se. Šla jsem mezi ty velké holky, co se chovaly jako když jim v 5-ti letech seberete hračku. Řekl: "Ahoj". Moje odpověď zmizela mezi tím křikem. Když už nápor holek odezněl a zůstali jsme tam jenom my dva zeptala jsem se: "Co tady děláš? Myslela jsem, že máte moc práce." Usmál se a řekl, že chtěl vědět, jaký byl 1. den školy. Doprovodil mě domů. Celou cestu jsme si povídali. Potkali jsme hodně holek a asi mě teď každá nesnáší. Zeptal se, co dělám večer. Řekla jsem, že máme noční akci s holkami u nás doma. Nabídl se, že by s kluky mohli přijit a něco zazpívat. Přikývla jsem. Na rozloučenou mě objal a řekla: "Tak tedy večer, krásko".
Míša) Když jsem se od Nialla vrátila, byly asi 4. Na zahradě seděla Lucy a četla si. Jakmile mě viděla, běžela ke mně, usadila mě na křeslo a začal výslech. Seděly jsme tam asi hodinu. Pak jsme šli připravit party s přespáním. Oznámila mi, že 1D přijdou zazpívat. Byla jsem šťastná. Naznačila jsem ji, že já a Niall tvoříme pár. Usmála se a objal mě.

Back, 1 day of school, new friends and sleeping

9. dubna 2012 v 12:00 | Lů ;))
Back, 1 day of school, new friends and sleeping
Když už se všichni probudili a nasnídali, rozhodli se jet zpátky. Cestou si ještě udělali zastávku, v malém městečku, nedaleko Londýna. Žilo tam asi jenom 500. Představte si to, místo kde se zná každý navzájem, ví o sobě všechno, nic se neutají. Byli tam asi hodinu. Málem tam zapomněli Louise, který se chtěl ze srandy schovat. Nejvtipnější bylo se pak koukat, jak má Louise s Harrym mileneckou hádku. Všichni se tomu strašně smáli. Když jsme se vrátili do Londýna, bylo poledne, tak si řekli, že si dáme spolu i oběd, kam jinam jsme mohli jít než do Mc. Byly tam převážně holky, takže bylo jasné, kdo bude priorita 1. Holky se kolem kluků seskupily a pištěly a pištěly. Míša s Lucy se šly zatím najíst. Ty holky je nechtěli vůbec pustit a už vůbec ne když ukázali, za kým jdou. Postupně to holky začalo docela nudit. Chtěli odejít, ale Harry odtáhl Lucy do kouta a něco jí říkal.
Lucy) Harry mě zatáhl do kouta. Řekl, že se mu ten výlet moc líbil a že si ho kdykoliv řeknu, můžeme zopakovat. Přikývla jsem. Zeptal se mě, jestli platí ten zítřek. Zase jsem přikývla. Usmál se. Málem se mi podlomila kolena. Pak se na něj zase vrhly Fanynky, ale ještě předtím jsem mu dala pusu na tvář, proto se tam asi ty holky nahrnuly. Je smutné vidět, jak vám vašeho idola líbá jiná holka. Míša na mě čekala venku. Hned se začala ptát, co se stalo, tak jsem jí to cestou domů líčila. Když jsme došly domů, nikdo tam nebyl, na lednici byl vzkaz: ŠLI JSME NAKUPOVAT NA DNEŠNÍ VEČÍREK. ŠATY PRO VÁS JSOU VE VAŠECH POKOJÍCH. Teta a strýc) Vyběhli jsme schody a vtrhli do našich pokojů.
Míša) Otevřela jsem dveře do svého pokoje. Na posteli jsem uviděla ty nejkrásnější šaty. Hned jsem si je musela vyzkoušet. Stála jsem v nich před zrcadlem. Byly krásné a slušely mi, což jsem nečekala. Vyběhla jsem z pokoje k Lucy a málem mi spadla čelist.! Byla nádherná, měla modré šaty. Já měla fialové. Ale jí to tak strašně slušelo, vyfotila jsem nás. Šla zpět do pokoje. Rozhodla jsem se napsat, své nejlepší kámošce a zároveň Lucy sestře.
Milá Adél, posílám miliony pozdravů z Londýna. Je to tu ještě lepší než jsem si myslela. To město, lidi, obchody, krajina, počasí a 1D. nevěřila bys tomu, ale byly jsme s nimi na pláži a budeme s nimi v klipu. Není to skvělý? Niall je ještě lepší než na fotkách. Máme toho spolu tolik společného. Jsme naladěni na stejnou vlnu. V sobotu s ním budu celý den. Barák je velký, máme každá svůj pokoj, dnes máme večírek a máme s Lucy naprosto úžasné šaty. Lucy strašně sluší + posílám naši fotku. Teď poslouchám furt dokola 1D, je to jako virus. A co vy v Praze? Co David? Prázdniny? Těšíš se do školy? My budeme chodit do soukromé, což znamená nové lidi. Těším se. Ale na tebe nezapomenu. Nechcete někdy s holky přiletět? Na Vánoce s vámi počítáme.)
Your Bloncka, znáš to)
Zaklapla notebook. Šla k oknu a koukala, jen tak na lidi, na auta, zvířata na všechny. Seděla tam u toho okna poměrně dlouho, vyrušila ji až sms. Od Nialla, ptal se proč na něj nepočkala, že se s ní chtěl rozloučit a jestli nechce aby zítra za ní po škole přišel a zeptal se jí jaký to bylo a tak. Odpověděla, že měl jinou práci - Fanynky, a že pospíchala, že večer má večírek. A že bude fajn, když zítra přijde. Pak si psali až do toho večírku. Večírek byl poměrně zábavný, ale obě holky se už těšily do postele. Tentokrát spala každá sama. Přemýšlely.
First school day)
Ráno se obě probudily asi v 5. Nemohly spát. A tak šla Lucy za Míšou a povídali si. Když už byl čas, oblékli se. Míša si vzala džínové kalhoty a košili k tomu conversy. Lucy si vzala květinové šaty, aby předvedla své úžasné nohy. Šli se nasnídat. Do školy je vezl strýček. Když přijely před školu, uviděly velkého maskota - žralok. Vystoupily a šli do nové školy, třídy. Vlezli tam a šli rovnou za učitelkou. Pozdravily a představily se. Usadila je. Míšu k nějakému hnědookému klukovi, který se jí hned představil jménem Luke. A Lucy k blonďaté dívce, jménem Mary. Povídali si a všichni se s nimi začali bavit, zeptali se, jestli by holky u nich dneska nechtěly přespat. Všechny přikývly. "Takže v 6 u nás". Dala jim adresu. Škola se jim moc líbila. Utekla celkem rychle. Míša se nemohla, až skončí, protože ví, že tam na ni bude čekat Niall.

New relationships, life and city. Smile please, girl

8. dubna 2012 v 16:48 | Lů ;))
New relationships, life and city. Smile please, girl
Všichni naskákali do auta, řídil Louise, protože nikdo jiný řidičák ještě neměl. Rozjeli se. Jeli na (východ nebo západ, podle toho jak stojíte). Vepředu seděl Louise a Zayn, vzadu pak Lucy mezi Harrym a Niallem, Niall měl z druhé strany Míšu a ta Liama. Byla to slušná mačkanice. Jeli asi dvě hodiny. Ale debata rozhodně nestála, měli toho všichni strašně moc společného. Furt se smáli a bavili se. Když dorazili na místo, byla to nádhera, dorazili na místo, kde se natáčel videoklip What makes you beautiful. Lucy se koukla na Míšu, rozeběhli se, mezitím ze sebe sházeli tričko a kraťasy a skočily do vody. Potopily se. A pak zase vynořily. Kluci tam furt stáli. Lucy se rozeběhla k nim, čapla Harryho za ruku a táhla ho za sebou do vody. Kývla na Míšu a ta se rozeběhla schválně ne pro Nialla, ale pro Louise. Niall neváhal a běžel za nimi, pak Liam a nakonec Zayn. Všichni skončili ve vodě. Pak si lehli všichni na pláž a Lucy a Niall se začali strašně smát. Všichni na ně koukali. Pak kluci skočili do auta pro piknikový koš. Lucy vyhrkla, jakmile ho viděla: "Ó bože, ten je větší než moje taška do školy." Louise se usmál a řekl něco ve stylu, že ho stejně asi nesmíme, že je tam toho moc. Ale mýlil se, koš byl do hodiny pryč hlavní podíl na tom měli Míša a Niall. Bylo jasné, že ty dva jsou naladěni na stejnou vlnu. Čas utíkal strašně rychle. Už se stmívalo.
Lucy) Kluci řekli, ať zavoláme tetě, že tu všichni přespíme. Nejdřív jsme protestovaly, ale pak nás ukecali. Nedalo se jim odolat. Volala jsem asi čtvrt hodinu, protože se teta vyptávala na to, co jsme dělali a tak, nakonec svolila. Nevím proč, ale kluci to očividně měli připravené, protože z auta vyndali spacáky. Už byla skoro tma, ale bylo teplo. Zpívali jsme, tedy spíš kluci jejich hitovky, tančili jsme, smáli se, a povídali si, dál se poznávali. Prostě idylický večer. Nevím, jak dlouho jsme tam takhle seděli, ale usínali jsme jeden po druhém. První usnul Niall, toho jsme všichni využili a udělali mu šlehačkou knír. V náruči mu pak usla Míša a bylo vtipné vidět, jak do ní ten knírek utírá. Takže jsme tam pak zbyla s kluky sama, což bylo nebezpečné. Hráli jsme na babu, a kdo bude 1. Ve vodě a takový kraviny, až jsme se divili, že ty dvě hrdličky furt spí. Pak odpadli Zayn a Liam, lehli si od nás dál, nevím proč, ale muselo to být romantické. Takže sem tam zůstala s Harrym a Louisem, ke konci byl Harry dost protivný, nevím proč ale asi protože Louise furt nechtěl spát. Když už konečně usnul, posunul se ke mně a začali jsme si povídat. Řekla jsem mu snad všechno. Nevím jak, ale usla jsem.
Míša) Ráno když jsem se probudila, ležela jsem Niallovi v náruči, krásně voněl. Vymanila jsem se z jeho sevření a šla jsem se kouknout, jak skončili ostatní. Louise spal skoro u vody, vážně jsem nepochopila, jak se tam dostal. Liam spal se Zaynem, dál od ostatních. A pak jsem našla Harryho s Lucy, Harry spal ve spacáku a Lucy kus od něj, vím proč, protože se strašně když spí, vrtí. Byla to teplá a sluneční neděle. Čekala jsme až se ostatní zbudí. Všichni mají očividně tvrdé spaní. 1. se probudil Niall, což jsem chtěla. Povídali jsme si. Řekl mi o sobě snad všechno, připadala jsme si jako když ho znám snad 10 let. Čím dál víc jsem si uvědomovala, že jsem se do něj asi zamilovala, měli jsme toho tolik společného. Pak už nás nebavilo čekat na ostatní až se zbudí. Vyndal z auta mikrofon a spolu jsme zařvali, BUDÍČEK. Probudili se překvapivě všichni až na Lucy, přesně jsem věděla co udělat. Harry ji chytl do náruče a hodil jí moře. Nevypadala vůbec naštvaně. Jenom pak asi hodinu nadávala.

PS. Snad se bude líbit, vím není to nic moc, ale baví mě to :))

Incredible day, shooting a clip and new relationships

7. dubna 2012 v 12:09 | Lů ;))
Holky se ráno probudily, stále jim to všechno připadalo, jako hodně živí sen. Ale nebyl. Bylo to ráno jako každé jiné. Byla sobota, takže škola je čekala až za dva dny. Videoklip se měl natáčet za měsíc. Po snídani se chtěly holky projít městem. Oblékli se, upravily a už chtěli vyrazit, ale Míše pípla sms. Byla od Nialla. Psal v ní, že se s nimi kluci chtějí sejít - kvůli klipu, pokecat a tak. Řekli si proč ne. Míša naťukala kde a kdy. Měli se sejít ve 2 v mékáči na náměstí.
Lucy) Takže jsme měli dost času se připravit. Rozhodla jsem se napsat kámošce.
Zdravím Píšu, jaký to je v Praze? Těšíš se do školy? Co kluci? Co prázky? Co život? Tady je to skvělý, je mi líto, že si s námi nemohla letět taky, bylo by to super. Viděla jsem 1D ve skutečnosti jsou ještě hezčí než na fotkách a ten Harryho úsměv J. Jsme tu teprve týden a dnes s nimi (se všemi) jdeme ven. Nikdy bych nečekala, že se tohle stane. V příštím e-maile ti pošlu fotky a tak. Vím, že je to blbý ti psát takhle e-mail, ale přijde mi to lehčí, že se můžu pořádně rozepsat. Rozhodně za námi musíš přijet. Nebo přijedu třeba někdy já na víkend. Budeme zase dělat ty věci jako na ŠVP a tak, víš, co myslím. Jak ti to jde jinak s Honzou? Jste furt spolu, jestli jo tak vám to strašně přeju :)). Včera jsem si psala v noci s Harrym, myslela jsem, že neusnu, jestli přijedeš tak tě s ním seznámím, no se všemi.) těším se na vánoce
Pac a pusu, lásko. :*
V duchu si furt říkám je to takové divné, být tu úplně sama, mít tu jenom jednoho člověka, které znám dobře, tohle je město snů a já se furt otáčím za minulostí. Připadá mi, že myslím jenom na sebe. Co jsem si řekla, nové město = nový začátek. Dodržuj to děvče.! Konec myšlení.
Míša) Vešla jsem do pokoje a vše mi připadalo nové, to bude tím, že jsem si ještě nezvykla.
Jsem ráda, že jsem se s Lucy jela. Poznám nové lidi, přátele. Možná navážu nové vztahy. Zamiluju se, i když to už jsem. Stejně je to jako sem. Hloupá holka z Prahy miluje kluka celosvětově známého, potká ho a on s ní chce jít ven. Bojím se jenom, jak to skončí. Nemusím se mu přece líbit, může to být třeba fakt jenom schůzka kvůli klipu. Zítra touhle dobou se budu už určitě připravovat, bože těším se jak malá holka, když má dostat dárky.
Každá z holek má hodně na přemýšlení. Míša se nakonec, před schůzkou s 1D rozhodla připravovat s Lucy. Bylo třičtvrtě na 2 a před barákem se objevilo auto. Kdo to asi bude, řekli si obě holky v duchu. Z auta vylezl menší blonďák - Niall, za ním Louise, pak Liam se Zaynem a nakonec Harry. Lucy se rozbušilo srdce, až si myslela, že omdlí. Kluci šli pomalu k baráku. Míša řekla Lucy: "Co tu dělej, neměli čekat u Mc Donaldu??" pak se usmála a začervenala se. Lucy jenom kývla a šla otevřít. Otevřela a řekla: "Neměli jste čekat u Mc Donaldu?". Na to Louise řekl: "No měli jenže tady kokos Niall a Harry se vás nemohli dočkat, takže jsme udělali změnu plánu." Přiběhla Míša a zeptala se: "Jakou změnu plánu?" Na to všichni řekli: "nepojedeme do Mc ale pojedeme na pláž a uděláme si piknik.)" Holky se na sebe koukly a usmáli se.