Květen 2009

Snoopy

16. května 2009 v 14:48
http://www.ewetel.net/~birgit.luetjen/images/nachgedacht/snoopy.jpg


Jméno: Snoopy
Rasa: bígl skřížený s dalmatinem
Datum narození: 6.6. 1996
Místo narození: malá vesnička v USA
Nejlepší kamarádi: Pipi a kočka Lucky
Páníček: chlapec Duff po boku dívky Meggi
Oblíbené jídlo: Granule s drtěnou kostí
Oblíbené pití: Tropický mix, nebo voda, snesl by i mléko
Oblíbený zpěvák: Pes Jokua se svou kapelou Drsný čokl
Přání: Být někde v klídku a mít pokoj od dobrodružství
A teď pár obrázků Snoopíků
Roxy

16. května 2009 v 14:48

http://rans.cz/aukro/roxy11.jpg


http://www.skatebar.cz/obrazky/971/zabky-roxy-polka-ginger-default.jpg


Roxy Roxy je celosvětově proslulá značka spadající pod společnost Quiksilver. Stejně tak, jako veškeré věci od Quiksilveru, i Roxy spatřila světlo světa ve vodním prostředí. Produktovou řadu Roxy pro ženy si oblíbily především mladé fanynky boardriderových sportů.
Na samém začátku vznikla pouze řada pro surfing, která se objevila na konci léta roku 1990 a okamžitě zaznamenala první úspěch. Roku 1992 přišla firma Roxy s řadou džínů, a také s prvními kousky zimního oblečení.
Značka Roxy má již dnes svou vlastní historii, ikony, produkty a i identitu. Už od samotného vzniku se Roxy proslavila jako přední módní značka symbolizující horský a přímořský životní styl. Ať již je oblečení navrhováno pro surfing, snowboarding, do hor, na pláž, do města, ať je nosí mladé slečny či zralé ženy, Roxy je pro všechny symbolem kvality, inovace a pohodlí.
V současnosti zřejmě nemá Roxy značku, která by jí byla schopná konkurovat. Surfařky, snowbordistky a skatebordistky jsou jí nakloněny již od samého začátku nejen pro jeji nespornou kvalitu a technickou důmyslnost, ale i pro ty hodnoty, které značka ztělesňuje.


http://images.teamsugar.com/files/users/9/93124/32_2007/roxy.jpg
http://leroysboardshops.wjserver.com/FROM%20PHOTOSHOP/_history%20images/roxy.jpghttp://www.skateshop.cz/imgs/zbozi/big/0410242_BLK.jpg


http://www.skateshop.cz/imgs/zbozi/big/0410241_BLK.jpghttp://www.people.cz/mag/articles_photo/12420.jpg

Dio

16. května 2009 v 14:44
http://img1.cdn.crunchyroll.com/i/spire3/dae66e2bc2e3427646253139b35a5e531232226883_full.jpg

Dowlend

16. května 2009 v 14:37
http://static2.animepaper.net/upload/thumbs/scans/Kaleido-Star/%5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Kaleido-Star_infinity-explorer(1.34)__THISRES__180160.png


http://static.minitokyo.net/view/21/25/81271.jpg

Kaleido star

kaleido-star-02.jpg image by shadowfoxza


http://img2.cdn.crunchyroll.com/i/spire4/04232008/c/9/3/8/c938eb9bf5d0a0_full.jpg


http://1.bp.blogspot.com/_yE__bdaTmRs/R8qvMRN354I/AAAAAAAACLk/i7RqOH2jwsw/s320/kaleido%2520star.jpg

kaleido-star-003.jpg image by shadowfoxza

Sofie

16. května 2009 v 14:26 | anime13.blog.cz
Sophie Oswald-je Leonova mladší sestra.Leon a Sophie přišli o své rodiče,no a Leon se musel o svoji sestru starat.Leona a Sophie se ujmul trenér andělského čísla.Sophie a Leon se chtěli andělské číslo naučit ,oba tvrdě dřeli,ale vůbec to nepomáhalo.Sophie se odedne zlepšovala,ale vada byla v Leonovi.On nebyl její právoplatný partner.Když odešli od trenéra tak,tak uměli vše co mohly.Když přijeli na festival,tak se Yuri bál že by mohli vyhrát festival.Tak si Yuri se Sophií naplánovali schůzku,ale Yuri tam nepřišel a když se Sophie vracela na festival tak jí přejelo auto,a umřela.Leon to nikdy neodpustil Yurimu,protože Yuri měl v tom taky prsty.Za tři roky později se zůčastnil festivalu s May a Sora s Yurim.Když Sora měla předvést andělské číslo,tak si na vše zpomněla a nechala to,nedodělala to.A v tu chvíli si Leon uvědomil,že Sora je úplně podobná Sophii.Vzhledem,i jaká byla uvnitř.A Leon hledal partnerku která je stejně dobrá jako Sophie.A Sora jí byla.Takže Leon řekl že za svoji partnerku chce Soru a spolu předvedli andělské číslo.Uchiha

16. května 2009 v 14:21 | konoha.cz
Uchiha klan

byl kdysi považován za jeden z nejmocnějších klanů v Listové. V současné době je klan téměř vyhynulý, kvůli události, které se přezdívá "Masakr Uchiha klanu". Žijí už pouze dva členové, kteří jsou však Ztracení ninjové. Tento klan má také potomky v Hyuuga klanu, kteří mají Byakugan, který se vyvinul ze Sharinganu.
Uchiha klan je nechvalně proslulý pro jejich silné a přirozené bojové schopnosti a jejich znalosti v ohnivých Jutsu, kterých vytvořili několik a používají je šikovněji, než kdokoli jiný. Jejich význačné Jutsu bylo Katon: Goukakyuu no Jutsu (Oheň: Technika velké ohnivé koule). Členové klanu nejsou uznáni jako dospělí v klanu, dokud toto Jutsu úspěšně neprovedou.
Uchiha klan byl také nejvíce známý svým Kekkei Genkai, Sharinganem, který jim dával možnost zkopírovat Jutsu jejich soupeře, ale nemohou zkopírovat Jutsu, které je specifické pro jiný rodokmen. Mezi další výhody patří: zvýšené vizuální vnímání, schopnost vyznat se v Genjutsu, Taijutsu a Ninjutsu a pak ho porazit. Jen vybraná hrstka členů byla schopná získat Sharingan.
Uchiha se dá také vyslovit jako "uchiwa", což je papírový vějíř, který je mimochodem symbolem Uchiha klanu. Uchiwa se dá využít jako vějíř k rozfoukání plamenů, aby byl plamen žhavější - s odkazem na skutečnost, že Uchiha klan byl zaměřen na ohnivá Jutsu.
Říká se, že jeden z předků Uchiha klanu založil Vojenskou Listovou policii a organizace se sama skládala z velké části z příslušníků Uchiha klanu. Nicméně je ukázáno, že Druhý Hokage založil organizaci a předal ji Uchihům, aby je mohl kontolovat.
V současné době jsou známí pouze dva přeživší klanu: Uchiha Sasuke a vůdce Akatsuki Tobi, který byl sám vůdcem klanu, Uchiha Madara. Po získání Mangekyou Sharinganu, zabil svého nejlepšího přítele Uchihu Shisuie, Itachi přikročil k vyvraždění celého klanu. Itachi nechal naživu Sasukeho, protože tvrdil, že nemá cenu ho zabíjet. Nicméně to byla lež, protože Itachi měl rád Sasukeho a nedokázal ho zabít. Uchiha Madara později uvádí, že všechno, co Itachi udělal, bylo proto, aby Sasukeho ochránil. Přestože všechny detaily nebyly odhaleny, tak Madara vysvětluje, že Uchiha klan chystal vzpouru a plán převratu v Listové. Toto podezření bylo podpořeno skutečností, že členové Uchiha klanu, kteří mají Sharingan mohou ovládat Kyuubiho, který na Listovou zaútočil a radní Listové si mysleli, že za to mohou Uchihové. Třetí Hokage se tedy rozhodl nasadit mezi Uchiha klan špióna. Tím špiónem byl Itachi. Tím, že Třetí věděl o klanové vzpouře, tak už neměl situaci pod kontrolou. Itachi vyhledal Madaru, který mu pomáhal v zabíjení členů Uchiha klanu. Sasuke byl jediný, který masakr přežil. Itachi řekl Sasukemu, že Sharingan je zvláštní a zdánlivě temný. Když Itachi zemřel na nemoc, tak zbyli pouze dva členové klanu.

Zajímavosti

Všichni členové, kteří přežili masakr získali Mangekyou Sharingan a všichni jsou Ztracenými ninji. Oba žijící členové mají za cíl zničit Listovou.

Členové před masakrem

http://images.fanpop.com/images/image_uploads/the-uchiha-survivors-naruto-shippuuden-658287_800_729.jpg

Členové po masakru


ANBU

16. května 2009 v 14:20 | konoha.cz
ANBU, což znamená "Temná strana", je ve skutečnosti zkratka pro Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai. ANBU pracují přímo pro Kageho. Tito specializovaní ninjové pracují obvykle ve skupinách po čtyřech až pěti členech. Členové nosí masky, které jsou založené na znamení zvěrokruhu. Zvířecí masky, které nosí slouží k utajení jejichi identity a odlišují se tak od normálních shinobi. Nosí standartní uniformy, které se skládají z černého a šedého brnění. Také mají tetování na levém rameni, ženy v ANBU ho mají na pravém, aby se rozeznalo pohlaví mezi členy. Někteří členové nosí,od standartních uniform, černé a bílé pláště.
ANBU chrání vesnici v mimořádném ohrožení, podnikají mise do nepřátelských zemí a vypořádají se s mimořádně silnými ninji. Jsou odpovědní za atentáty a úkoly vyžadující vysoce kvalifikované ninji. Většina ANBU nosí na zádech Ninjaken (Krátké katany) a znají do detailů uspořádání lidského těla. Pomocí Kanashibari no Jutsu (Paralyzující technika) mohou členové ANBU paralyzovat soupeře a ten je pak otevřeně vystaven útoku. S Jigyaku no Jutsu (Technika obrácení času) mohou ANBU získat zprávy, které si už osoba nepamatuje.

Známí členové ANBU

http://www.palimpalem.com/1/Manga-Anime-Naruto/userfiles/naruto_kakashi0020.jpg

Hatake Kakashi - Stav neznámý, Kakashi je bývalý kapitán ANBU. Bojoval s Peinem z Akatsuki, ale není úplně potvrzeno jestli žije nebo zemřel.


Kurosuki Raiga - Zemřel, bývalý ANBU ze Skryté Mlžné, páchá sebevraždu vlastními blesky, když padá z útesu.
Momochi Zabuza - Zemřel, bývalý ANBU ze Skryté Mlžné. Byl expertem na tiché zabíjení. Umírá, když podlehne zraněním Gatových mužů.
Morino Ibiki - Žije, Ibiki je šéfem Listových mučících a vyslýchacích jednotek.

http://www.freewebs.com/bishieshrine99/itachi4.jpg
Uchiha Itachi - Zemřel, Itachi je bývalý kapitán ANBU, kterým se stál ve 13 letech. Umírá v souboji se

http://www.najblog.com/media/4845/20070714-Sasuke1.jpg
Sasukem, když je zraněn a podlehne své nemoci, kterou trpěl.
Uzuki Yuugao - Žije, členka ANBU, její milenec byl Gekkou Hayate.
Yamato (Tenzou) - Žije, bývalý ANBU ze Skryté Listové, nyní dohlíží na Tým Kakashi a má Mokuton, který měl pouze První Hokage.

12 strážných ninjů

16. května 2009 v 14:17 | konoha.cz
Dvanáct strážných ninjů Shugonin Juunishi) byla skupina dvanácti elitních bojovníků, kteří opustili své vesnice a přislíbili své životy na ochranu Feudálního pána Země Ohně. Členy je snadné identifikovat podle Kanji 火, které znamená "Oheň" a ninjové z dvanáctky ho nosili na svých rouškách. Zdá se, že nějákou dobu trvalo, než byla skupina rozpuštěna. Některé kriminální organizace vypsali na zbývající žijící členy odměnu. Sora měl sen, že bude jednou součástí této skupiny. Shikamaru zase dostal pozvání od Feudálního pána Země Ohně, aby se stal jedním z těchto strážců. Jestliže by byl přijat, tak by se stal jedním z Dvanácti strážných ninjů.
Skupina tvořená před začátkem Narutova příběhu, Dvanáct strážných ninjů dlouho chránila Feudálního pána. Všichni původní členové jsou mrtví, ale skupina existuje dále s novými ninji.
Asi před deseti lety před začátkem Narutova příběhu, polovina z původních členů se začala domnívat, že pouze Feudální pán by měl vést Zemi Ohně a tak chtěli zabít Hokageho a později si získat celou Zemi Ohně. Kazuma se snažil odstranit Feudálního pána a nahradit ho jiným, který by poslouchal jeho rozkazy, protože Feudální pán nepodpořil jeho plány, ale byl zastaven Asumou. Skupina se rozdělila na dvě poloviny, což vedlo k boji mezi nimi. Přežili jen Sarutobi Asuma, Kazuma (O kterém se myslelo, že je mrtvý) a Chiriku.

Vystupování

Ve fillerech s Chrámem Ohně se ukázalo, že Kazuma ve skutečnosti žije, protože se mu podařilo boj mezi dvěma skupinami přežít. Zůstal věrný svým myšlenkám a rozhodl se Zemi Ohně znovu změnit, aby měla jednoho krále a snažil se zničit Listovou, ale byl zastaven a později zabit Asumou.
Během částí s Hidanem a Kakuzu, Hidan a Kakuzu šli do Chrámu Ohně hledat Jinchuuriki (Osoba, která má v sobě ocasého démona), ale bojovali s Chirikem, jedním z Dvanácti strážných ninjů. Chiriku se ukázal být impozantní, ale přesto byl poražen a zabit Hidanem, Kakuzu později dostal za Chirikovo tělo 30 miliónů ryou.
Později u stanice odměn, Hidan bojoval s Týmem Asuma a ukázal svou nesmrtelnost. Během bitvy s Hidanem, Hidan získal Asumovu krev a aktivoval své prokletí, které způsobuje, že zranění způsobené Hidanovi se přenese na protivníka. Přestože Asumovy a Shikamarovy útoky byly skvělé a Asuma dokonce usekl Hidanovi hlavu, tak Hidan přežil. Když měl Hidan svou hlavu zpět, tak smrtelně zranil Asumu, když si sám probodl hrudník a Asuma na následky zranění zemřel.

Členové

http://147.32.8.168/files/images/Shippuuden73.mkv_000759303.preview.jpg
Chiriku - Zemřel, zabit Hidanem a Kakuzu z Akatsuki.
Kazuma (Furido) - Zemřel, zabit Sarutobi Asumou ze Skryté Listové vesnice.
Kitane - Zemřel, umřel při boji mezi dvanáctkou. Později oživen a zabit Sarutobi Asumou.
Nauma - Zemřel, umřel při boji mezi dvanáctkou. Později oživen, ale zničen Kazumou.
Sarutobi Asuma - Zemřel, zabit Hidanem z Akatsuki.
Seito - Zemřel, umřel při boji mezi dvanáctkou. Později oživen, ale zničen Kazumou.
Tou'u - Zemřel, umřel při boji mezi dvanáctkou. Později oživen, ale zničen Kazumou.
Jména a informace o dalších pěti členech nejsou známy.

http://naruto-uzumaki.wbs.cz/hiashi.jpg

Hyuga

16. května 2009 v 14:15 | konoha.cz

Hyuuga klan je jeden z ušlechtilých rodov z Listovej vesnice. Hovorí sa, že klan Uchiha sa v dávnych dobách od nich oddelil, a že Sharingan sa vlastne vyvinul z Byakuganu. Každý člen klanu má vrodenú schopnosť Byakugan, inak povedané Biele oko. Keď sa táto schopnosť aktivuje, jeho používateľ má zvláštné zmyslové vnímanie, plus získa prenikavý zrak a teleskopickou vizi. Pomocou toho vidia vnútorný chakrovú sieť protivníka. Schopnosť Byakugan im taktiež umožňuje vidieť v 360° až na malé miesto. Taktiež im umožňuje vidieť do väčšej vzdialenosti, vďaka čomu môžu predvídať útoky a pasce.
Ďalej používajú v spojení s Byakuganom tzv. Juuken (jemná pěst). Zaostrovaním chakry v ich rukách/prstách a následním uvolňovaním môžu na čas zablokovať protivníkove tenkentsu(chakra body). Vďaka tomu protivník nebude môct provádeť ninjutsu, genjutsu a niektoré taijutsu, pretože nebude vedieť využívať chakru.
Hyuuga klan je rozdelený na dva časti, a to na Hlavnú vetvu a Vedlajšiu vetvu. Pretože Byakugan je velmi mocná a cenná schopnosť, vedlajšia vetva má za úlohu túto schopnosť chrániť, v prípade potreby aj zomrieť (Hiashi vs. Hizashi). Preto je na čelách vedlajšieho rodu vypálená? prekliata päčať - pohladať link medzi jutsu. Táto pečať sa aktivuje v prípade smrti, keď zničí všetky tajomstvá Byakuganu, alebo môže byť aktivovaná aj členom Hlavnej vetvi, keď niči mozgové bunky a spôsobuje ohromnú bolesť.Pečeť velmi pripomína nemenovaní nacistický symbol, preto animátory Naruta zmenili vnútornú časť symbolu.


Akatsuky

16. května 2009 v 14:14 | konoha.cz

akastsuki
http://www.naruto-wallpaper.net/images/4/704.jpgAkatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.
Přesná kritéria pro přijetí do skupiny jsou neznámá, ale jisté jsou mimořádné bojové schopnosti a nelítostné chování. Jedinečné rysy (genetické nebo jiné) se také zdají být běžnými faktory pro přijetí. Členové se zřídkakdy setkají osobně, místo toho komunikují přes telepatii nebo přes hvězdnou projekci. Celá skupina je viděna ve 135 dílu, kde se právě setkávají přes hvězdnou projekci. Takto se setkali naposledy před sedmi lety, kdy organizaci opustil Orochimaru.
ZetsuČlenové z Akatsuki mají jednotlivé cíle, nijak zvlášť si necení života jednotlivých členů, jde jim jen o jejich cíl. Pracují v týmech po dvou, které jsou vyvážené podle jejich schopností. (Spoiler) Členů je nyní je pouze osm, Orochimaru, Sasori (byl nahrazen Tobim) a Kakuzu jsou mrtví a Hidan je neschopný boje.
Cílem organizace je ovládnutí světa. Jejich plán je dost jednoduchý. Za prvé získat dost peněz (nevím teday na co), za druhé vyvolat války mezi vesnicemi a za třetí pomocí chycených ocasých démonů ovládnout svět.
Chyceného démona zapečetí do sochy, kterou jsme mohli vidět v díle 231 (Naruto Shippuuden 11), pomocí techniky Fuuin Jutsu: Genryuu Kyuu Fuujin. Ve světě mangy už chytili šest démonů: Shukaku, dvouocasého démona (Nekomata), tříocasého démona a další tři neznámé.
Každý člen nosí jedinečný prsten a žádný člen nenosí prsten na stejném prstu. Každý člen nosí svůj prsten na stejném prstu, na kterém stojí na soše, když pečetí démony. Ale! Je deset prstenů a jen 8 členů, protože Orochimaru má prtsten u sebe a Kakuzův je ve Skryté Listové. Jak se zdá, prsteny mají mít nějaký zvláštní význam, ale zatím se neví jaký.