Typy

20. března 2009 v 23:07

Shugensha


Shugensha je šaman poutník, který hledá duchovnost. Tento šaman je poustevník nebo asketa, který si velmi dobře rozumí s přírodou. Příkladem tohota šamana je Yohův otec Mikisha Asakura. A když byla Tamara Mikishův žák, vyučila se asketou.

Proutkař


Proutkař je šaman, který pomocí svého kyvadélka dokáže vyhledat šamany, duchy, ale i jiné věci. Tito šamani se skvěle hodí na povolání detektiva, policisty a jiné. Příkladem proutkaře je Lian Diethel a jeho syn Lyserg Diethel.

Nekrmancer

Nekromancer je šaman, který ovládá černou magii a také ovládá kostry. Dokáže oživit kostry a používat je k boji, bez použití furioku, protože to není jeho pravý duch strážný. Své furioku začne používat, až když ho přenese na svého skutečného ducha strážného, což je kostra a dokáže mu dát díky furioku lidské tělo, ale jen ne chvíli. Tímto příkladem je Faust VIII. ( ale i předchozí Faustové).

Doshi

Doshi je šaman, který s pomocí svých talismanů mají velkou moc nad zombie. Kdo z nich vlastní talisman, může ovládat i celou armádu. Tyto loutky, když jsou pod vlivem talismanu, neví vůbec co se děje, ani kde jsou. Tímto příkladem Doshi je Jun Tao.

klasický šaman

Je to šaman bojovník, který může s duchem splynout v duchovní jednotě, ale i v duchovní kontrole. Všichni tito šamani bojují o titul krále šamanů. Příkladem jsou: Yoh Asakura, Len Tao, Trey, Rio.........atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama