Sharonina Parta

20. března 2009 v 22:26

Sally

Sally je ze Sharoniny party nejagresivnější a jediný, kdo ji dokáže na chvilku utišit je Sharona. A také není Sally zrovna nejkrásnější, ale v jednu chvíli se do Sally zamiloval Lenny, ale nechtěl to moc přiznat. Jako zbraň používá velikánské kladivo.

Sharona

Sharona je vůdkyně "Sharoniny party" a má o sobě mínění, že je nejkrásnější a nejchytřejší děvče na světě a že se neprodleně stane královnou šamanů. Když ale jejich parta chce nastoupit proti Zekovi v Doubie village, tak odstoupí, protože s nimi bude Yoh bojovat, sice vyhráli, ale neměli potom žádnou furioku. Tak odstoupili, ale Zek z toho neměl radost.
Sharona má za strážného ducha Enlu, chameleoního ducha.


Elly

Tato dívka je také členka Sharoniny party a je z nich zřejmě nejhezčí. Nejvíce se přátelí s Milly a její strážný duch je Kamaitaši, kterého vkládá do svých francouzských nehtů


Milly

Tato dívenka je ze Sharoniny party nejmenší a nejmladší. Je největší kamarádkou Elly a občas se hádá se Sharonou.Její duch je Onibi a vkládá ji do svého samostřílu. Není zas tak slabá, ale na to, aby ji někdo vzal osudový zvonek, sílu moc nemá

Lilly

Lilly je ze Sharoniny party a z celé skupinky těchto dívek je Lilly nejchytřejší, ale zřejmě nejošklivěší. Její strážný duch je křeček a vkládá ho do svých brýlí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama